BAKIRKÖY BELEDİYESİ TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ İLE PROTOKOL İMZALADI

Bakırköy Belediyesi ile Türkiye Barolar Birliği ile toplumda hukukun üstünlüğü ve hak arama bilincinin yerleşmesine katkı sağlamak amacıyla temel hukuk bilgileri ve haklar konusunda vatandaşlarımızı bilgilendirmek amacıyla protokol imzaladılar.

Bakırköy Belediyesi ile Türkiye Barolar Birliği ile toplumda hukukun üstünlüğü ve hak arama bilincinin yerleşmesine katkı sağlamak amacıyla temel hukuk bilgileri ve haklar konusunda vatandaşlarımızı bilgilendirmek amacıyla,

Bakırköy Belediyesi, Türkiye Barolar Birliği ve Bakırköy Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin katılımıyla “HUKUK OKUR YAZARLIĞI PROJESİ” için protokol imzaladı.

Türkiye Barolar Birliği adına Baro Başkanı Av. Metin Feyzioğlu,Av. Filiz Saraç ,Bakırköy Belediyesi adına Başkan Yardımcısı Bahri Bellek,Bakırköy Kent Konseyi Genel Sekreteri Tarkan Ellergezer imzaladılar.Aile içi şiddet ,site ve apartmanlarda yaşanan sorunlar ve çözüm yolları ,Çocuğun ihmal ve istismarı,hasta hakları konularının seminerlere katılım için kayıtlar önümüzdeki günlerde başlayacak.