Adaletin bu mu dünya!
Tahsin Ataizi

Tahsin Ataizi

Tahsin Ataizi

Adaletin bu mu dünya!

02 Ocak 2020 - 12:50

Ailece, sizin ve ailelerinizin Yeni Yılınızı kutlar, Saygılarımızı sunarız.

Türkiye’mizde Özgür Basın! Ve Adalet Var (!)Zira bu basın hürriyetin de(!) benim-bizim devamlı okuduğumuz yazarlarımızı yasaklamak, tutsak tutmak bizleri de mağdur eder.

FETO için herkesi uyaran aydınlatan köşelerindeki yayım, yazılarını okuyarak bugünlere geldik. Hayret! Malum şahıs (F) için bağlantısı olan, siyasi AYAKlar, onları gözyaşları ile Türkiye’ye davet edeneler, sonrasında da; Biz de yanılmışız deyip köşelerinde saklanan, yetkili-yetkisiz, sorumlu-sorumsuz, yandaş-yoldaş medya vs. nerede?

Biz ve bizi aydınlatanlar YANILMADI. Bizleri de yanıltmadı. Ama yargının verdiği kararlar, hapisler bizleri okurları yanılttı. Hem de çok, ama çok üzdü!

Acaba korkusuzca SÖZCÜ okuyoruz diye, Bizi de mi suçlarlar diye korkmuyorum. Doğru yazanı- söyleyeni 9 Köyden kovsalar dahi Bizler Doğrularımızla ölümsüzleşiriz toplum olarak ötekileştirmeden, Herkesin ve doğruların yanında doğru doğru dosdoğru diyenlere selam olsun, özgür Basına, Adalete, yargıya herkese… Malum… İnanıyordum. Adaletin kestiği parmak acımaz diye. Evet! Parmak değil, Kolumu da kessen adalet ise acımaz…

Ancak Vicdanımı, özgür düşüncemi, benliğimin kabul görmeyen yerde… Fikri hür, Vicdanı hür bir vatandaş; vicdanında mağdur ise DİKKAT!... Gebe kalır bu toplum haksızlıklarda… Olmasını tahmin dahi etmeyeceğimiz olaylara ve tepkilere …

Bu yazı 1402 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar