TSKMEV (TSK Mehmetçik Vakfı)
Tahsin Ataizi

Tahsin Ataizi

Tahsin Ataizi

TSKMEV (TSK Mehmetçik Vakfı)

06 Ağustos 2019 - 17:03 - Güncelleme: 06 Ağustos 2019 - 17:05

Mehmetçik Vakfına yapılan her yardım, onlar adına kurban bağışları yüreği yanık insanlara, ailelerine, çocuklarına ulaşıyor. Şehitlerimize olan vefa borcumuzu kısmen de olsa ödemiş olur muyuz olmaz mıyız?...

Yardımlarınızla, yetim kalan o ailelerin çocukları da tahsillerini tamamladıktan sonra; Bu vatan için CANLARINI feda etmiş babalarının izinden giderek vatana olan borçlarını yapacakları hizmetleri ile ödeyeceklerdir… Ancak şunu da unutmayalım ki O borcu babaları canı ile ödediğinden çocuklarını borçlarının kefili bizler ve sizlersiniz.

Peki, ya bizler yaptığımız yardım kurban ve bağışlarımızla Şehitlerimize, Gazilerimize Vefa Borcumuzu kısmen de olsa ödemiş olur muyuz? Olmaz mıyız ?

Takdir; sizlerin kanaatleridir. Yapılan kurban bağışlarınız yardımlarınız hiçbir Şehidimizi geri getirmediği gibi hiçbir Gazimizin kaybolan bir uzvunu geri getirmez. Ancak Şehitlerimizi de gönüllerimizde yaşatıp ruhlarını şad ve yad etmiş oluruz. Şehitler vurulduklarında değil unutulduklarında ölürler. Unutmayalım.

Yardımlarınızı Allah kabul etsin Bayramınızı kutlar Nice bayramlara erişmenizi temenni ederim

Emekli Bir Asker

Bu yazı 277 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar